قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اعلامیه / پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت احراز پست خانم آمنه مایار، سابق معاون مرکز و فعلا عضو بورد این نهاد به صفت رییس ناحیه پانزدهم شاروالی کابل

پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت احراز پست خانم آمنه مایار، سابق معاون مرکز و فعلا عضو بورد این نهاد به صفت رییس ناحیه پانزدهم شاروالی کابل

 کابل                                                                                                                                               

۱۹ حمل ۱۴۰۰ و ۸ اپریل ۲۰۲۱

هیات رهبری و کارمندان مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان، گزینش خانم آمنه مایار را به عنوان نخستین زن در سمت ریاست ناحیه پانزدهم شاروالی کابل، یک اقدام نیک و به جا دانسته، آن را یک دستآورد بزرگ برای زنان می داند و از بارگاه خداوند بزرگ موفقیت های بیشتر ایشان را تمنا می کنند.

خانم مایار مدت دو سال به صفت معاون مرکز و اکنون عضو بورد مشورتی این نهاد وظیفه اجرا نموده که در مدت زمان کارش، همیشه پابند اصول و مسوولیت های خود به شکل شایسته آن بوده است.

خانم مایار یک زن مهربان و با مسوولیت است که سابقه کاری نوزده ساله رسانه ای نیز دارد و گوینده موفق و محبوب دل های شنوندهای رادیو نیز می باشد.

این موفقیت را برای خانم  جسور آمنه مایار، خانواده محترم شان و همه زنان این سرزمین تبریک گفته و برایشان سرفرازی تمنا داریم.

با حرمت

هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان در رابطه به کشته شدن عزیزه ملک زاده

کابل ۲۶ حوت ۱۳۹۹ و ۱۶ مارچ ۲۰۲۱ با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *