قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اعلامیه / پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت احراز پست خانم آمنه مایار، سابق معاون مرکز و فعلا عضو بورد این نهاد به صفت رییس ناحیه پانزدهم شاروالی کابل

پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت احراز پست خانم آمنه مایار، سابق معاون مرکز و فعلا عضو بورد این نهاد به صفت رییس ناحیه پانزدهم شاروالی کابل

 کابل                                                                                                                                               

۱۹ حمل ۱۴۰۰ و ۸ اپریل ۲۰۲۱

هیات رهبری و کارمندان مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان، گزینش خانم آمنه مایار را به عنوان نخستین زن در سمت ریاست ناحیه پانزدهم شاروالی کابل، یک اقدام نیک و به جا دانسته، آن را یک دستآورد بزرگ برای زنان می داند و از بارگاه خداوند بزرگ موفقیت های بیشتر ایشان را تمنا می کنند.

خانم مایار مدت دو سال به صفت معاون مرکز و اکنون عضو بورد مشورتی این نهاد وظیفه اجرا نموده که در مدت زمان کارش، همیشه پابند اصول و مسوولیت های خود به شکل شایسته آن بوده است.

خانم مایار یک زن مهربان و با مسوولیت است که سابقه کاری نوزده ساله رسانه ای نیز دارد و گوینده موفق و محبوب دل های شنوندهای رادیو نیز می باشد.

این موفقیت را برای خانم  جسور آمنه مایار، خانواده محترم شان و همه زنان این سرزمین تبریک گفته و برایشان سرفرازی تمنا داریم.

با حرمت

هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان

مطلب پیشنهادی

یافته های مرکز در پیوند به تطبیق و عدم تطبیق نهادهای رسانه ای از منشور منع آزار و اذیت

کابل ۷ مارچ ۲۰۲۱ و ۱۷ حوت ۱۳۹۹ یافته های جدید مرکز نشان می دهد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *