قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اعلامیه / پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت دریافت جایزه سال ۲۰۲۰حقوق بشر فرانسه و آلمان به سارا سیرت، نماینده و خبرنگار ولایتی مرکز در کاپیسا

پیام تبریکی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست به مناسبت دریافت جایزه سال ۲۰۲۰حقوق بشر فرانسه و آلمان به سارا سیرت، نماینده و خبرنگار ولایتی مرکز در کاپیسا

 کابل

۲۰ قوس ۱۳۹۹ و ۱۰ دسمبر ۲۰۲۰

سفارت فرانسه در افغانستان در یک تویت می گوید که سارا سیرت، یک ژورنالیست و مدافع حقوق بشر در ولایت کاپیسا افغانستان، جایزه سال حقوق بشر فرانسه و آلمان را از آن خود کرد.

سارا سیرت از دو سال به اینسو به حیث خبرنگار و نماینده ولایتی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان در ولایت کاپیسا فعالیت دارد.

هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانسنتان، این موفقیت خانم سارا سیرت را تبریک و تهنیت عرض نموده برای وی کامیابی و موفقیت های مزید را تمنا می نماید.

خانم سارا سیرت همیشه وقت پابند مسوولیت و وظیفه مقدس خبرنگاری اش بوده و صادقانه در مدت فعالیت های رسانه ای خود، صدای عدالت خواهی و آواز مردم مظلوم افغانستان واقع شده است.

خانم سیرت که راه های پرخم و پیچی را در راستای اطلاع رسانی تجربه نموده است، به توانایی و فعالیت زنان خبرنگار باور کامل داشته و می گوید که زنان افغان در همه عرصه های کاری و اجتماعی قهرمانانه تلاش وزیده اند و شجاعانه جایگاه شان را در همه امور به اثبات رسانیده اند.  

هیات رهبری مرکز بار دیگر، ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت و کامیابی خانم سیرت از خداوند

بزرگ، بهروزی و سربلندی بیشتر او را استدعا دارد.

با حرمت

هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان

مطلب پیشنهادی

گزارش‌گران بدون مرز (RSF) سازمان بین‌المللی حمایت از رسانه‌ها و کمیته مصونیت خبرنگاران افغان، شورای امنیت سازمان ملل متحد را به حفاظت از خبرنگاران در افغانستان فرا می‌خواند

کمیته مصونیت خبرنگاران افغان (AJSC)، سازمان بین‌االمللی حمایت از رسانه‌ها (IMS) و گزارش‌گران بدون مرز(RSF) …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *