قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / کمپاین / در روز جهانی صلح، چهار تن از فعالان حقوق زن از فراخوان مرکز حمایت کردند

در روز جهانی صلح، چهار تن از فعالان حقوق زن از فراخوان مرکز حمایت کردند

کابل

۲۱سپتمبر/۳۱ سنبله ۱۳۹۹

در روز جهانی صلح (۲۱ سپتمبر) چهار تن از فعالان حقوق زن و اعضای جامعه مدنی هریک خانم نرگس نهان نامزد وزیر سابق وزارت معادن و صنایع، فروزان رسولی معاون نهاد برابری برای صلح و دموکراسی، پرستو یاری فعال حقوق زن و شبو آخندزاده خبرنگار از ولایت ننگرهار با امضا به پای فرا خوان مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان از آن حمایت نمودند.

این فراخوان به تاریخ ۲۰ آگست ۲۰۲۰ میلادی مطابق ۳۰ اسد ۱۳۹۹ه.ش از سوی مرکز حمایت از زنان ژورنالیست تهیه و تدوین گردیده با رسانه ها شریک ساخته شد.

گفت‌وگوهای بین الافغانی افغانستان و رهبران طالبان دیروز (شنبه ۱۲ سپتامبر مطابق ۲۲ سنبله) در شهر دوحه، پایتخت قطر آغاز شد تا به دو دهه نزاع و جنگ داخلی در افغانستان را پایان دهد.

هیات رهبری مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان به ادامه فعالیت هایش در عرصه ترویج صلح و نگرانی از حقوق و نقش خبرنگاران زن پس از صلح با طالبان ضمن امیدواری از نتایج این گفتگوها، از طرف های دخیل در این پروسه به ویژه نمایندگان رسانه ها که در این نشست شرکت نموده اند، میخواهد تا از جایگاه آزادی بیان و حقوق خبرنگاران بخصوص خبرنگاران زن در این گفتمان ها حمایت کنند.

مطلب پیشنهادی

آخرین برنامه گزارش‌گری صلح ۲۰۲۰ در کابل برگزار گردید

کابل ۱۰ دسمبر/ ۲۰ قوس ۱۳۹۹   مرکز حمایت از زنان ژورنالیست در افغانستان با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *