قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / خبر- گزارش / افراد مسلح، مجری تلویزیون و خبرنگار زن را به قتل رساندند

افراد مسلح، مجری تلویزیون و خبرنگار زن را به قتل رساندند

 کابل

۱۲ می/۲۲ ثور ۱۳۹۸

مینه منگل یکی از گرداننده‌ها و خبرنگار سابق برنامه‌های تلویزیونی و کارمند فعلی ولسی جرگه افغانستان، دیروز(۲۲ ثور۱۳۹۸) از سوی افراد مسلح موتر سایکل سوار در کابل کشته شد.

نصرت رحیمی سخنگوی وزارت داخله ضمن تایید این خبر گفت که خانم منگل دیروز شنبه در منطقه کارته نو با فیر گلوله کشته شده و قاتلین از ساحه فرار کرده‌ اند. رحیمی می‌افزاید که بنابر ادعای پدر مینه منگل، این رویداد ناشی از خصومت‌های شخصی می‌باشد که به گفتۀ وی، بررسی‌ها در این زمینه آغاز شده‌اند.

از سویی هم پولیس کابل می گوید که در قتل مینه منگل (کارمند ولسی جرگه‌) شوهر قبلی اش متهم است. سید محمد روشندل قومندان امنیه کابل به رسانه ها گفت:”این ها «مینه و شوهرش» در عین زمانی که از هم جدا شدند جنجال ها و خصومت هایی هم داشتند و قرار اظهارات پدرش که تهدید تلیفونی هم شده بودند و ادعای شان مستقیم بالای شوهر قبلی خانم مینه است، پولیس در جستجوی دستگیری اش بوده که تا فعلاً بازداشت نشده و از ساحه فرار کرده، پولیس در تعقیب‌اش است تا بازداشت‌اش کند.”

همچنان زمری ، مامای مینه منگل در رابطه به قتل خانم منگل می گوید که خواهر زاده اش از این عروسی رضایت نداشت و این سبب شد تا از همسرش جدا شود به گفته وی:” از کشته شدنش معلومات دقیق ندارم اما خبر دارم که از عروسی اش خوش نبود، پیش از عروسی هم خوش نبود که بعداً از هم جدا شدند.”

این در حالی است که خانم منگل حدود یک هفته پیش در صفحه فیس بوک ‌اش نوشته بود که از سوی برخی‌ها تهدید می‌شود. خانم منگل پیش از این در برخی رسانه های افغانستان به عنوان مجری برنامه های ادبی و فرهنگی کار کرده است.

وی دو سال پیش عروسی کرد اما سر انجام از همسرش جدا شد.

مطلب پیشنهادی

تدویر جلسه مشورتی پیرامون مسوده پالیسی رسانه‌های همگانی

کابل ۲۱ جنوری/ اول دلو ۱۳۹۸ جلسه مشورتی، نظر‌خواهی پیرامون مسوده پالیسی رسانه‌های همگانی روز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *